sobota, 22 września 2018 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Biznes  RSS
Na świecie są tylko trzy takie firmy. Jedna z nich w Polsce, a rządzi nią kobieta

Dodano: 22.09.2018 12:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

- W branży automotive były tysiące historii, podczas których próbowano mi powiedzieć, że kobieta nie ma tu swojego miejsca. Na szczęście to było lata temu. Dzisiaj już wypracowałam sobie pozycję i mam przekonanie, że biznes ma kompetencje, przy których płeć nie ma znaczenia - mówi dla WNP.PL właściciel MB Pneumatyka Małgorzata Bieniaszewska.

Tagi: Firma, PO, Rząd, Biznes
Źródło: https:

"Wrobieni” w mieszkania. Które nieruchomości odzyskały swoją wartość, a które ciągle odnotowują stratę?

Dodano: 22.09.2018 8:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


O tym, że nieprawdą jest, że mieszkania to złoty biznes, na którym można jedynie zarobić, a nie stracić, boleśnie przekonali się ci, którzy kupili swoje nieruchomości 10-12 lat temu na tzw. „bańce cenowej”. Potem przyszła przecena na rynku i mieszkania gwałtownie potaniały. Niestety mimo że obecnie nieruchomości bardzo szybko drożeją, ciągle wiele lokali kupionych w tamtym okresie jest wartych mniej niż wynosiła cena zakupu.

Źródło: www.bankier.pl

Jak zyskać w biznesie i w życiu – prosty trik!

Dodano: 21.09.2018 21:31 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Wyżsi zdobywają kobiety i lepsze prace, a do tego budzą zaufanie. Badania pokazują, że niscy mają w życiu pod górkę. Wydawać by się mogło, że nie ma na to rady - nic bardziej mylnego! Drobna zmiana, jaką jest kilka dodatkowych centymetrów, daje naprawdę olbrzymie efekty. Jak się za to zabrać?

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Stosunki Węgry-Rosja "to nie jest love story", ale biznesowe relacje [ANALIZA]

Dodano: 21.09.2018 14:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Gospodarczy aspekt ma decydujące znaczenie w stosunkach rosyjsko-węgierskich – uważają węgierscy eksperci. Rosyjski think tank Carnegie ocenia, że w relacjach tych nie brakuje problemów, a są one dla Węgier ważne głównie jako środek wpływu na USA.

Źródło: forsal.pl

Stosunki Węgry-Rosja "to nie jest love story", ale biznesowe relacje [ANALIZA]

Dodano: 21.09.2018 13:50 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Gospodarczy aspekt ma decydujące znaczenie w stosunkach rosyjsko-węgierskich – uważają węgierscy eksperci. Rosyjski think tank Carnegie ocenia, że w relacjach tych nie brakuje problemów, a są one dla Węgier ważne głównie jako środek wpływu na USA.

Źródło: forsal.pl

Tak dużego systemu w Polsce jeszcze nie było - GDDKiA uruchamia megaprzetarg

Dodano: 21.09.2018 6:47 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Niebawem wystartują przetargi ma największy w Polsce system zarządzania ruchem. Budżet projektu to 0,7 mld zł, ale może być zwiększony - informuje w piątek "Puls Biznesu".

Źródło: https:

Europol ostrzega przed ewolucją cyberataków w sektorze biznesowym

Dodano: 20.09.2018 20:15 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Ataki z użyciem oprogramowania szyfrującego dla okupu (ransomware) w sektorze biznesowym będą ewoluować i stawać się coraz bardziej złożone. Pojawią się również nowe zagrożenia dotyczące m.in. urządzeń mobilnych i kryptowalut - przestrzega Europol w swoim raporcie.

Tagi: EUR, PO, Rząd, Biznes
Źródło: https:

"No deal" coraz bliżej. Brytyjskie straty idą w miliardy euro

Dodano: 20.09.2018 20:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Pierwszy dzień szczytu Unii Europejskiej w Salzburgu poświęcony był Brexitowi.  Był to pierwszy z serii szczytów, które powinny rozstrzygnąć kwestie umowy o wystąpieniu z UE. Rada Europejska spotka się ponownie 18 października. Wcześniej jednak w Wielkiej Brytanii odbędzie się konwencja Partii Konserwatywnej. Świadoma trudności wewnętrznych, z którymi zmaga się Theresa May, Unia Europejska dopiero po konwencji, około 3 października, ma rozesłać do państw członkowskich wstępny tekst konkluzji. Najprawdopodobniej dopiero wtedy pojawią się kompromisy w sprawie backstopu i przyszłych relacji. Na razie realnych postępów w negocjacjach nie ma. Rosną emocje, a biznes coraz mocniej obawia się scenariusza „no deal”.

Źródło: https:

Zbieranie zakrętek już bez takiego potencjału. Akcje charytatywne pod znakiem zapytania

Dodano: 20.09.2018 14:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zakrętkowy biznes przestał się opłacać. Ceny w skupach mocno spadły, a to oznacza jedno: mniej wózków dla niepełnosprawnych i mniej leków dla chorych dzieci. Zakrętki bowiem często są zbierane w akcjach charytatywnych.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 finanseiksiegowosc.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone